Podłoże do druku godne szczególnej uwagi

Jeśli mamy zamiar zapewnić naszym wnętrzom dekoracje najlepszych projektów, warto rozważyć obecne możliwości, jakie niesie ze sobą druk wielkoformatowy na różnorodnych podłożach. Jednym z takich z całą pewnością jest płótno canvas (imitacja płótna malarskiego), na którym możemy wyeksponować własne fotografie, grafikę, która nam się podoba, a wszystko to po to, aby ozdobić wnętrza salonów, sypialni, jadalni czy też naszego biura. W tym wypadku potrzebujemy jednak profesjonalnego usługodawcy, który zapewnia najlepszy wydruk, jak i materiały. Zanim więc podejmiemy tę ostateczną decyzję, koniecznie musimy sprawdzić jego przykładowe realizacje, a  nawet poświęcić nieco więcej czasu na znalezienie opinii klientów.

Rzeczywiście płótno canvas to gwarancja wysokiej jakości materiału, na którym możemy wydrukować wszystko, na co mamy ochotę. To oryginalne uzupełnienie wnętrzarskich aranżacji również w dużych formatach. Zaskakujące jest to, że płótno canvas doskonale imituje płótno malarskie, dlatego sprawdza się w przypadku, gdy chcemy cieszyć się alternatywą drogich obrazów olejnych. To pomysły zupełnie dobry do naszych salonów, gdzie możemy zdecydować się na wydrukowania fotografii rodzinnej, z wakacji, ważnej uroczystości lub zupełnie innego zdjęcia, które idealnie będzie pasowało do naszego wnętrza. Z tego typu rozwiązania można skorzystać również w ramach aranżowania własnego biura. Obrazy odgrywają szczególną rolę, ponieważ zapewniają pomieszczeniom oryginalny wygląd, pozwalają osobom znajdującym się w nich na chwilę relaksu.

W tym wypadku warto zdecydować się na wydruk morskiego krajobrazu, kwiatów czy zwierząt. Dzięki temu, że płótno canvas posiada specjalną powłokę, drukowana powierzchnia wygląda jak prawdziwe płótno malarskie. Tu mamy jednak do czynienia z żywą kolorystyką, świetną rozdzielczością drukowanego obrazu, a co za tym idzie z doskonałym efektem wizualnym. Nic więc dziwnego, że obecnie to najpowszechniejszy rodzaj podłoża, na który decydujemy się w ramach dekoracyjnych wydruków.

Dane firmowe

SPACEGRAF Monika Bartosz,
Marcin Sygnowski S.C.
ul. Warszawska 339
05-082 Zielonki/k Starych Babic
NIP: 1182152413
Regon: 368095544

Dane kontaktowe

tel. kom. (+48) 662 880 780
tel. kom. (+48) 502 321 882
e-mail: biuro@spacegraf.pl
e-mail: druk@spacegraf.pl

Polecamy

szkło dekorowane szkło z grafiką grafika na szkle obrazy na szkle panele kuchenne panele z grafiką druk uv druk na szkle druk bezpośredni druk wielkoformatowy szkło do kuchni panele dekoracyjne dekory na szkle płytki na szkle zdjęcia na szkle szkło hartowane z grafiką szklane dekory Warszawa Łódź  Płock